Datum objave: 5. ožujka 2024.
Kategorija: GVG | Naslovnica

Filmska naSTAVa

Nakon iznimno uspješnog zimskog ciklusa u zagrebačkom kinu Kinoteka, veselimo se novim filmskim praznicima i otvaramo prijave za proljetni ciklus Filmske naSTAVe od 2. do 6. travnja 2024. godine.

Sudjelovanje u programu je potpuno besplatno, no broj mjesta je ograničen pa se svakako pobrinite da pravovremeno rezervirate svoje mjesto u kinu! Proljetni ciklus 11. Filmske naSTAVe održat će se tijekom proljetnih praznika: od 2. do 6. travnja 2024. od 10 do 14 sati u kinu Kinoteka. Prijaviti se možete na ovoj poveznici.