Državna natjecanja

Leon Brnad treći na državnom Natjecanju iz geografije

Autor: Igor Subotić, 13. 5. 2019.

Osnovna škola Majstora Radovana u Trogiru bila je domaćin 26. državnog Natjecanja iz geografije za učenike osnovnih i srednjih škola. Natjecanje je, uz prigodni program, otvoreno 8. svibnja u hotelu Medena i trajalo je do 10. svibnja.

Ovo je bilo najbrojnije natjecanje dosad, potvrdilo je to Državno povjerenstvo Natjecanja, Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

U petak su proglašeni pobjednici i upriličeno svečano zatvaranje. Čast nam je i ponosni smo na još jedan veliki uspjeh našeg učenika Leona Brnada (1. e razred) koji je osvojio 3. mjesto u kategoriji prvih razreda.

Učenika je pratila i mentorirala Anita Lučić, prof.

Čestitke učeniku i mentorici!

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr