Datum objave: 19. ožujka 2024.
Kategorija: zupanijska

Županijsko biologija

U Prigorju Brdovečkom održano je županijsko natjecanje iz biologije na kojem je sudjelovalo 19 učenika naše škole i ostvarilo zavidne rezultate. Učenica Ema Mihanović osvojila je 1. mjesto u kategoriji 1. razreda. Učenik Josip Tomić osvojio je 1. mjesto, a Ana Raguž 3. mjesto u kategoriji 2. razreda. U trećim razredima osvajamo 1. mjesto s učenicom Tonkom Kokorović, a u četvrtim 2. i 3. mjesto, Leda Krvavica i Dario Jurič. U kategoriji istraživačkih radova 1. mjesto osvaja učenica Sonja Farkaš. Mentorice učenicima su Đurđica Maskalan i Emilija Vlaisavljević Bacan.

Čestitamo!

U četvrtak, 1. veljače 2024., u Srednjoj školi Dugo Selo održalo se županijsko natjecanje srednjih škola u stolnom tenisu. U konkurenciji 8 prijavljenih škola, naši su mladići osvojili odlično 2. mjesto. Za GVG nastupili su: Nikola Stojanoski, Andrija Eterović, Vito...

Županijsko badminton

U srijedu, 31. siječnja 2024., u Srednjoj školi Jastrebarsko, održalo se županijsko natjecanje srednjih škola u badmintonu. U konkurenciji 8 prijavljenih škola, naše su djevojke osvojile 1. mjesto i time ostvarile plasman na završnicu državnog natjecanja koje će se...