Datum objave: 19. ožujka 2024.
Kategorija: zupanijska

Županijsko kemija

U Vrbovcu je u četvrtak 7. ožujka održano županijsko natjecanje iz kemije. Sudjelovalo je deset učenika naše Gimnazije.

U kategoriji 1. razreda Josip Tomić osvojio je 2. mjesto, a u kategoriji 2. razreda Ivan Kučiš osvojio je 2., Dora Radman 3. mjesto. U 3. razredu Ante Matković osvojio je 1. mjesto, a u kategoriji 4. razreda Karlo Družijanić osvojio je 3. mjesto. Mentori učenicima su prof. Tin Ivanković i prof. Helena Habčić Novšak.

U četvrtak, 1. veljače 2024., u Srednjoj školi Dugo Selo održalo se županijsko natjecanje srednjih škola u stolnom tenisu. U konkurenciji 8 prijavljenih škola, naši su mladići osvojili odlično 2. mjesto. Za GVG nastupili su: Nikola Stojanoski, Andrija Eterović, Vito...

Županijsko badminton

U srijedu, 31. siječnja 2024., u Srednjoj školi Jastrebarsko, održalo se županijsko natjecanje srednjih škola u badmintonu. U konkurenciji 8 prijavljenih škola, naše su djevojke osvojile 1. mjesto i time ostvarile plasman na završnicu državnog natjecanja koje će se...