Datum objave: 3. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Malonogometni turnir na Policijskoj akademiji

Sportske aktivnosti na Policijskoj akademiji imaju veliki značaj i zato se povodom Međunarodnog dana sporta na Policijskoj akademiji organizirao turnir za učenike sedam srednjih škola i Veleučilište kriminalistike i javne sigurnosti u malom nogometu. Na turnir je bila pozvana i naša Gimnazija. Sudjelovali su mladići u sastavu: Martin Kučiš, Viktor Puzak, Frane Dobronić, Jakov Panižić, Andro Matić, Benjamin Balinčić, Filip Kraljević, Roko Perović i Renato Šimac. Učenike je pratio prof. tjelesne i zdravstvene kulture Gordan Polan, a učenici su prvaci turnira! Čestitke! Učenike su podržali prof. Kalac i prof. Subotić, a na turnir ih je pozvala prof. Roberta Mijalić Krešić iz Policijske škole.