Datum objave: 6. lipnja 2024.
Kategorija: EU ambasadori | GVG | Naslovnica

Izložba Iskoristi svoj glas

U hodniku naše škole možete pogledati edukativnu izložbu o Europskoj uniji i nadolazećim izborima za EU parlament. Učenici i djelatnici škole mogu se informirati o  važnosti izlaska na europske izbore, kako izbori funkcioniraju i kako glasati. Hvala našim EU ambasadorima na izradi većine plakata!
Europski će se izbori u Hrvatskoj održati 9. lipnja 2024., a hrvatski će birači izabrati 12 zastupnika i zastupnica u Europskom parlamentu.