Datum objave: 14. lipnja 2024.
Kategorija: GVG | Naslovnica

Istražuj jer znanje je tvoja super moć!

U petak 7. lipnja učenici dodatne nastave iz Geografije i Informatike posjetili su zajedničke Dane otvorenih vrata Instituta Ruđer Bošković i Instituta za fiziku, u pratnji profesorica A. Lučić i K. Lučić. ”Istražuj jer znanje je tvoja super moć!” – slogan je ovogodišnjeg zajedničkog otvorenog dana. U sklopu ove jedinstvene popularno- znanstvene manifestacija u petak, 7. lipnja 2024. učenike su dočekali zanimljivi pokusi i mnoštvo interaktivnih aktivnosti u laboratorijima i istraživačkim postajama Instituta za fiziku u Bijeničkoj 46. Bez obzira na dob, ovaj događaj nas je zabavio, informirao i inspirirao.