Datum objave: 3. lipnja 2024.
Kategorija: EU ambasadori | GVG | Naslovnica

GVG i Policijska škola Josip Jović u EPAS programu

Dana 29.svibnja 2024. u vremenu od 9 do 13 sati na otvorenom prostoru Policijske akademije u Zagrebu održao se Dan otvorenih vrata i Dan sporta Policijske akademije. Učenici Policijske škole Josip Jović predstavili su svoj program kao Škola ambasador Europskoga parlamenta na koji su pozvali i naše učenike – ambasadore juniore EPAS programa. Sudjelovale su učenice 3.c razreda: Kaja Cerjak, Ana Ovčar, Ana ŠpičIć i Karla Špičić uz pratnju prof. Željke Kalac.

Suradnja je ostvarena uz pomoć prof. Igora Subotića i prof. Roberte Mijalić Krešić iz Policijske škole.