Datum objave: 8. ožujka 2024.
Kategorija: EU ambasadori

Gimnazijalci na druženju s našim paraolimpijcem Velimirom Šandorom

Učenici gimnazije Velika Gorica pa i naši EU ambasadori imali su priliku u sklopu projekta ,,Rendezvous s paraolimpijcima” obilježiti Međunarodni dan osoba s invaliditetom te se upoznati s inspirativnom sportskom i životnom pričom paraolimpijca Velimira Šandora.
U jednosatnom druženju s Velimirom učenici su imali priliku postavljati mu pitanja. Zanimalo ih je kako savladava životne prepreke, nailazi li na diskriminaciju i kako se s njom nosi, o teškoćama s kojima se susreće, kako se priprema za natjecanja, ima li tremu i je li se ikad osjećao da nešto ne može savladati.

Izložba Iskoristi svoj glas

U hodniku naše škole možete pogledati edukativnu izložbu o Europskoj uniji i nadolazećim izborima za EU parlament. Učenici i djelatnici škole mogu se informirati o  važnosti izlaska na europske izbore, kako izbori funkcioniraju i kako glasati. Hvala našim EU...