Datum objave: 2. veljače 2024.
Kategorija: GVG | Naslovnica

Završetak 2. faze projekta Lektira na mreži

U 2. fazi projekta Lektira na mreži sudjelovalo je 57 kreativnih uradaka koje su izradili učenici srednjih škola iz cijele Hrvatske. Ponosni smo na naše učenike Martina Šafranka, Karla Družijanića i Emu Keserović koji su se nakon vrednovanja  Prosudbenog povjerenstva i vrednovanja javnosti plasirali u završnu fazu projekta. Čestitamo im od srca!
Prema pravilima učenici koji osvoje prvih pet mjesta ulaze u završnu četvrtu fazu projekta te rade na novom kreativnom uratku koji će konkurirati za prva tri mjesta.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali u projektu i onima koji su podržali naše učenike u glasovanju javnosti. Veselimo se nastavku projekta!

Jer se knjige i mreža vole… Helena Podvorac, prof. i dipl. bibl.