Datum objave: 28. studenoga 2023.
Kategorija: Naslovnica

Humanitarna akcija u suradnji s udrugom Mali zmaj uspješno provedena u Gimnaziji

Ponosni smo što je još jedna humanitarna akcija naše škole privedena kraju!

U ovoj akciji učenici i profesori naše škole su sakupljali slatkiše za djecu koja žive u sigurnim kućama i koja će dobiti ove slatkiše na blagdan svetog Nikole.

Volonterski klub je koordinirao sakupljanje i pakirao slatke paketiće, a u ponedjeljak 27. studenoga su naša ravnateljica Brankica Žugaj, predstavnica vijeća učenika Paulina Šuštić i profesorica Iva Dubravica uručile darove naše škole humanitarnoj udruzi Mali zmaj koja će na blagdan svetog Nikole podijeliti svojim malim korisnicima pakete sa slatkišima.