Upisi 2018./2019.
Upisi 2018./2019.
Autor: Kristina Lučić, 9. 7. 2018.

Dragi budući učenici i roditelji,

nakon objave konačne ljestvice poretka upisa u srednje škole, u petak 13. srpnja 2018., iz sustava upisi.hr moći ćete ispisati upisnicu.

Upisnica je obrazac koji sadrži osnovne informacije o obrazovnom programu ili programima u koje je kandidat stekao pravo upisa. Nakon što kandidat potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici i dostavi je srednjoj školi, zajedno s ostalom potrebnom dokumentacijom (ako je ostvario/la dodatne bodove ili izravan upis), kandidat je upisan u I.razred srednje škole u školskoj godini 2018/2019.

Potpisanu upisnicu dužni ste donijeti u Gimnaziju Velika Gorica, u ponedjeljak 16. srpnja 2018. od 8:00 do 12:00 sati.

Radujemo se vašem dolasku!