Elementi i kriteriji ocjenjivanja
Program opće i prirodoslovno-matematičke gimnazije

talijanski jezik kao drugi strani jezik
Terenska nastava u Rimu
Autor: Iva Dubravica, 29. 4. 2015.

Zainteresirani učenici drugih i četvrtih razreda tijekom proljetnih praznika  sudjelovali su na terenskoj nastavi iz talijanskog  i latinskog jezika i vjeronauka. Tijekom petodnevnog putovanja posjetili smo gradove Asiz, Rim i Sienu. Sudjelovali smo na Sv.misi s papom na Cvjetnicu i posjetili smo najvažnije rimske građevine kao što su Koloseum, rimski forum, katakombe i prekrasne rimske trgove.  Pogledajte fotografije!

Vrijeme je bilo divno, toplo , sunčano,  a Italija je bila čarobno lijepa i zanimljiva. Puno toga smo uživo vidjeli, čuli, naučili i utvrdili sve ono o čemu smo u školi slušali na nastavi talijanskog, latinskog i vjeronauka. Nadamo se da će se se ovakav tip terenske nastave nastaviti i ubuduće.