NAJBOLJI VELIKOGORIČKI SPORTAŠI GIMNAZIJALCI
Autor: Igor Subotić, 2. 2. 2013.

U srijedu (30. siječnja 2013.) su u dvorani Pučkog otvorenog učilišta u Velikoj Gorici dodijeljene nagrade najboljim velikogoričkim sportašicama i sportašima u 2012. godini.

Nagrade su dodijeljene u ukupno 14 kategorija te u kategoriji za životno djelo. Nagrađeni su i učenici i učenice naše Gimnazije. Sportske nade godine su Dorotea Cvetković, TK Velika Gorica i Dora Stepušin, PK Megablast (fotografija priložena). Titulu najbolje sportske ekipe ponio je Ženski odbojkaški klub Azena.

U uvjetima u kojima danas djeluju, velikogorički su sportaši i sportski kolektivi postignuli maksimum. No, ova 2013. napokon će donijeti i toliko dugo očekivanu sportsku dvoranu. Ona bi trebala poboljšati uvjete rada i kroz dvije-tri godine podignuti velikogorički sport razinu više.

Iskrene čestitke!

Priloženi dokumenti: