Uspomene
Najbolji od najboljih

I prošla školska godina 2013./2014. bila je izuzetno uspješna za mnogobrojne učenika naše Gimnazije. Možemo ih pohvaliti zbog njihove marljivosti i savjesnosti što je razultiralo odličnim uspjehom.

Uz odlične pohvaljujemo i učenike koji su redovito pohađali nastavu tako da su prošlu školsku godinu završili bez izostanaka. Iz ovih rezultata možemo pretpostaviti da je naša Škola ugodan radni i životni prostor našim učenicima.

Čestitamo svima, a učenike s odličnim uspjehom (5.00 ili onim do dvije vrlo dobre ocjene) te one bez izostanaka nagrađujemo slobodnim danom (po izboru) u ovoj školskoj godini. Njihova imena priložena su u tablici ispod zajedno s fotografijom.

Pripremile: Patricia Poturiček, Nikolina Šestak, Mateja Pavlinovac i Snježana Idžaković-Rožanković, prof.

Priloženi dokumenti:
ODLICNI_UCENICI.docx (17.86 KB)