Uspomene
NAJBOLJI KOD GRADONAČELNIKA
Autor: Igor Subotić, 12. 6. 2013.

Najbolji učenici Gimnazije 11. su lipnja u gradskoj upravi imali prijem kod gradonačelnika Dražena Barišića. Bila je ovo prigoda da se učenike pohvali za njihov predan rad i poželi uspjeh u daljnjem školovanju.

Gradonačelnik je, čestitajući učenicima kraj jednoga dijela školovanja, rekao kako će Velika Gorica kroz svoje veleučilište, a kasnije i sveučilište, omogućivati školovanje, ali i zaposlenje. Gradonačelnik se zahvalio i ravnateljici Brankici Žugaj na predanom radu u odgoju i obrazovanju generacija Velikogoričana.

Nagrađeni učenici Franjo Lučić, Dominik Brebrić, Ana-Marija Mioković, Iva Pranjković i Stjepan Bulat izabrani su prema prijedlogu Škole i školskih kolega, a svi redom u budućnosti vide daljnje školovanje i usavršavanje.

(Vijest je dijelom preuzeta s portala Gorica.hr.)