Uspomene
Humanitarni božićni sajam za SOS dječje selo Lekenik

Kada smo se odlučili za projekt „Humanitarni božićni sajam“, nismo mogli pretpostaviti s koliko će ljubavi i entuzijazma u njega krenuti naši učenici. Svojim su radom i idejama u najljepšem svjetlu započeli ovu našu, nadamo se, odsada tradicionalnu akciju.

Sajam se održao zadnji dan prvoga polugodišta, 21. prosinca 2012. godine. Na njega su bili pozvani, osim roditelja i prijatelja, svi građani Velike Gorice. Oni su na sajmu mogli kupiti prigodne božićne poklone, ukrase i kolače, a najzanimljivija ponuda, koje se dosjetio najuspješniji 4. e razred, bila je tombola s isprikama za pojedine predmete.

Svakako, najljepši trenutak za nas bio je posjet SOS dječjem selu 23. siječnja 2013. godine kada je naša ravnateljica Brankica Žugaj u ime učenika i profesora predala poklone – tri LCD televizijska prijamnika (fotografije priložene u nastavku).

Gostoprimstvo koje smo doživjeli od gospodina Marija Čovića, upravitelja SOS dječjega sela, gospođe psihologinje i djelatnika Sela ostat će trajna uspomena, a toplina domova i osmijeh djece zauvijek će ostati u našim srcima.

Snježana Idžaković-Rožanković, prof.

Priloženi dokumenti: