Uspomene
GIMNAZIJA VELIKA GORICA NA RTL TELEVIZIJI
Autor: Igor Subotić, 6. 9. 2012.

Uz najvažnije događaje dana, 2. su rujna 2012. u središnjoj nformativnoj emisiji RTL televizije gledatelji imali prilike čuti i vidjeti novosti u Gimnaziji Velika Gorica. Bio je to prilog koji je neke razveselio, neke zabrinuo, šokirao, zabavio, ali i nečemu naučio.

Novinarka-reporterka Matea Damjanović, zajedno s kamermanom Petrom, posjetila je našu Gimnaziju i gledateljima prenijela kako se profesori i uprava Gimnazije uporabom iPada i aplikacije e-Dnevnik pripremaju za nadolazeću nastavnu i školsku godinu.

Cijeli prilog možete pogledati putem sljedeće poveznice:

Zahvaljujemo se prethodno spomenutima i uredništvu informativnoga programa RTL televizije što su nas posjetili i predstavili u središnjoj informativnoj emisiji ''RTL danas''.