Sufinanciranje troškova prijevoza Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kristina Lučić, 2. 9. 2019. 12:03

Učenici koji ostvaruju pravo na sufinanciranje troškova prijevoza, prema odluci Vlade RH,  u tajništvu škole mogu podići potvrdu za isto, u vremenu od 08 do 12 sati.

[više]

Konačna lista odabranih udžbenika za 1. razred Gimnazije Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kristina Lučić, 1. 7. 2019. 16:13

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje konačne rezultate odabira udžbenika iz Kataloga odobrenih udžbenika za šk. god. 2019./2020. u osnovnim i srednjima školama na dan 1. srpnja 2019. godine.

Konačni rezultati odabira udžbenika za prvi razred Gimnazije Velika Gorica.

[više]

Vijest ima dokument u privitku

Autor: Kristina Lučić, 14. 6. 2019. 08:04

OBAVIJEST O NABAVI UDŽBENIKA  ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020. ZA UČENIKE SREDNJIH ŠKOLA IZVAN GRADA ZAGREBA KOJI IMAJU PREBIVALIŠTE NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA

Zahtjev za ostvarivanje prava na udžbenike koji su besplatni za učenike srednjih škola izvan Grada Zagreba s prebivalištem na području Grada Zagreba – za školsku godinu 2019./2020. (Obrazac 1), predaje se u pisarnici Gradskog ureda za obrazovanje, Ilica 25, Zagreb ili se šalje poštom, a preuzima se sa službene mrežne stranice Grada Zagreba (www.zagreb.hr) ili u Gradskom uredu za obrazovanje. Zahtjevi pristigli telefaksom, e-poštom i sl. se neće razmatrati.

[više]

Gimnazija Velika Gorica / Ul. kralja S. Tomaševića 21, HR-10410 Velika Gorica / gimnazija-velika-gorica.skole.hr / ured@gimnazija-velika-gorica.skole.hr