preskoči na sadržaj

Gimnazija Velika Gorica

Login
Državna natj.
HRVATSKI JEZIK
Ivor Babić
GEOGRAFIJA
Antonio Grgurić
Tin Šaban
TALIJANSKI JEZIK
Antonio Grgurić
LIDRANO
Ira Kotrman
VJERONAUK
Josip Banić (3. B), Laura Borković (3. B), Jelena Kajić (3.A), Dragica Šokčević (3. A) 
Ženska kros ekipa
Žup. natjecanja
osvojeno mjesto NJEMAČKI JEZIK
1. Patrik Hegolj (3.a) 
osvojeno mjesto LATINSKI JEZIK
1. Petra Petrović (2.c) 
osvojeno mjesto TALIJANSKI JEZIK
1. Antonio Grgurić (4.b) 
osvojeno mjesto VJERONAUK- VJERONAUČNA OLIMPIJADA
1. Josip Banić (3. B), Laura Borković (3. B), Jelena Kajić (3.A), Dragica Šokčević (3. A) 
osvojeno mjesto INFORMATIKA - INFOKUP 2018
1. Stjepan Kos, 3.d
2. Marin Teskera, 2.d
3. Ivor Matijašić, 4.e
1. Libor Zima, 1.e
3. Matej Galić, 4.e
osvojeno mjesto MATEMATIKA
1. Dorian Farkaš, 3.d
2. Josip Jurenić, 3.d
3. Bruno Težak, 3.d
 

Foto galerija

Raspored zvona
ujutro popodne
7.30-8.15 13.30-14.15
8.20-9.05 14.20-15.05
9.10-9.55 15.10-15.55
10.10-10.55 16.10-16.55
11.00-11.45 17.00-17.45
11.50-12.35 17.50-18.35
12.40-13.20 18.40-19.20
Kalendar
« Ožujak 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2016.

Ovaj mjesec: 3511
Ovaj tjedan: 388
Danas: 1
Predmeti
HRVATSKI JEZIK Dubravka Cundeković, Melita Jakopović, Gordana Vlašić, Igor Subotić
ENGLESKI JEZIK Ljerka Bačurin, Martina N. Lacković, Iva Rožić
TALIJANSKI JEZIK Dolores Stojanović, Iva Dubravica
NJEMAČKI JEZIK Dolores Stojanović, Martina N. Lacković Nežak, Marija Džinić
LATINSKI JEZIK Tatjana Šafranić
GLAZBENA UMJETNOST Ivana Petravić
LIKOVNA UMJETNOST Elen Zubek
PSIHOLOGIJA Dunja Jutriša
LOGIKA Renata Cerovski
FILOZOFIJA Renata Cerovski
SOCIOLOGIJA Andreja Burić
POVIJEST Nina Grčić, Željka Pavlinić
GEOGRAFIJA Snježana Idžaković Rožanković, Anita Lučić
BIOLOGIJA Đurđica Maskalan, Emilija Vlaisavljević Bacan
MATEMATIKA Višnja Štajdohar, Biserka Dijanežević, Kristian Golubić, Marko Knežević
FIZIKA Ines Matoković, Petra Gmajner
KEMIJA Vesna Lastrić, Helena Habčić
INFORMATIKA Kristina Lučić, Kristian Golubić
POLITIKA I GOSPODARSTVO Andreja Burić
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA Gordan Polan, Vesna Kirin
VJERONAUK Ana Leder, Nataša Ćurić
ETIKA Renata Cerovski, Igor Subotić

 

preskoči na navigaciju