Državna natjecanja
Državno natjecanje iz geografije 2011.
Autor: Kristina Lučić, 19. 5. 2011.

U Poreču je od 9. svibnja do 11. svibnja održano 12. Državno natjecanje iz povijesti i 18. Državno natjecanje iz geografije. Osnovna škola Poreč pokazala se izvrsnim domaćinom i organizatorom za više od 650 učenika i mentora, koji su bili smješteni u hotelu Delfin. Geografske i povijesne posebnosti grada Poreča i dijelova Istre sudionici su mogli dobro upoznati i uživati u vremenskoj i prostornoj dimenziji u tri dana koliko je trajalo natjecanje.

Naša Marta Krilčić, 1.e, u pratnji mentorice profesorice Anite Lučić, osvojila je 9. mjesto između 19-ero natjecatelja i svi joj najiskrenije čestitamo na uloženom trudu i postignutom rezultatu!