Korisnik:
11.50-12.35 17.50-18.35
12.40-13.20 18.40-19.20

KREATIVNI TIM GIMNAZIJE - GRUPA ZA ESTETSKO UREĐENJE ŠKOLE

Već nekoliko godina izuzetnim zalaganjem i kreativnošću naših učenika nastaju različiti sadržaji koji obogaćuju i uljepšavaju našu školu, a u ovo božićno vrijeme njihovi talenti najviše dolaze do izražaja.

•      Lucija Žordić i Filip Martinčević učenici 3. D razreda, ističu se izuzetnom estetskom profinjenošću i svakom uređenju prostora škole daju svoj prepoznatljiv stil.

•      Ana Marija Jaki,učenica 2. D razreda – osebujan likovni talent koji nas svakim novim radom zadivljuje ljepotom i posebnošću.

•      Učenici 3. D razreda, Karlo Haladi i Dominik Čubelić, ističu se svojim velikim informatičkim znanjem, te su do sada izradili mnogobrojne prezentacije među kojima ističemo „Od tura do turizma”

•      Ivan Miković, Patrik Deraković-Rakas i Leon Levar, učenici 3.B razreda, ističu se marljivošću. Na njih uvijek možemo računati prilikom postavljanja izložbi, uređenja prostora za priredbe, pripreme božićnog sajma i za sva ostala događanja

•      Izuzetnim smislom za grafički dizajn i svojom velikom voljom i energijom za izradu različitih sadržaja istakli su se učenici 2.D Magdalena Vuković, Marko Pepić i Ivan Vidović. Oni su grafički uredili brošuru „Gimnazija Velika Gorica u projektima Europske unije”, božićnu čestitku GVG-a, fascikl za zbor i video materijale za humanitarni božićni sajam.

•      Karlo Medved i Maja Tomiša, učenici 3.D razreda, bilježe mnogobrojne scene svakodnevnog života u kojima je vidljiv njihov talent za umjetničku fotografiju.

•      Učenica 3. A, Valentina Ivanušić ove godine nam je pokazala svoj likovni talent izradom novogodišnje čestitke.

•      Učenica 3. B, Barbara Lučan svake godine donosi nam najrazličitije plodove prirode koji uljepšavaju naše prigodne aranžmane.

U radu grupe za estetsko uređenje škole ističu se i:

•      2.A : Stela Antolić, Patricija Poturiček, Borna Milatović, Katarina Tešija,Marin Pepić, Ivana Kos, Sara Malić, Marija Magdalena Sever, Korina Kovačević, Ana Marija Novak,  Doretea Neral, Filip Sabljak

•      2.B: Ivana Grbavac, Marcela Lončarić, Lucija Milak, Laura Ražov,Dora Lukinić

•      2.C: Laura Matković, Patrik Pralas, Marija Kordić, Mihaela Frlić, Ana Marija Skelin, Petra Busija

•      3.A: Lucija Batinić, Karmela Karamatić, Klara Krunić, Petra Jantak, Iva Marić, Tea Vlahović

•      3.B: Barbara Božinović, Lucija Jerleković, Marija Sudar, Ivana Čolić, Dorotea Cvetković, Ana Marija Barišić

•      3.C: Klara Dugalić, Hana Strejček, Marina Kozina, Mirna Radojčić.

Zahvaljujemo se svim našim dragim učenicima na njihovom angažmanu i svima koji su na bilo koji način sudjelovali u našem radu.

SRETNE I VESELE BOŽIĆNE I NOVOGODIŠNJE BLAGDANE ŽELI VAM

PROF. SNJEŽANA IDŽAKOVIĆ-ROŽANKOVIĆ!

objavio: Snježana Idžaković-Rožanković   datum: 12. 12. 2014.

Državna natjecanja
HRVATSKI JEZIK
Ivor Babić
GEOGRAFIJA