Državna natjecanja
Stela Antolić 3.
Marin Pepić 1.
VJERONAUK
Katarina Jurič, Karla Kvaternik, Ira Kotrman, Ivan Kuna, Nikolina Teskera 1.
INFORMATIKA
Stjepan Kos  2.d 1.
Josip Jurenić 2.d 2.
Ivor Leon Matijašić 3.e 2.
Luka Kušec 2.d 3.
Bruno Delić 3.e 2.

ujutro popodne
7.30-8.15 13.30-14.15
8.20-9.05 14.20-15.05
9.10-9.55 15.10-15.55
10.10-10.55 16.10-16.55
11.00-11.45 17.00-17.45
11.50-12.35 17.50-18.35
12.40-13.20 18.40-19.20
« Svibanj 2017 »

Ispis statistike od 12. 1. 2016.

Foto natječaj „Volim svoju županiju“
Autor: Kristina Lučić, 28. 2. 2017.

Hrvatska zajednica županija ponovno organizira foto natječaj „Volim svoju županiju“ kojim pozivamo sve kreativce da se prijave na natječaj „Volim svoju županiju“ za najbolje  viralne fotografije (fotografije s najviše dijeljenja na društvenim mrežama i fotografije s najviše lajkova) koje uključuju zanimljive detalje u kombinaciji s  prirodnim ljepotama, kulturnom i prirodnom baštinom s područja svih županija u Republici Hrvatskoj.

Cilj foto natječaja je pobuditi regionalni identitet i osigurati prepoznatljivost svake županije u Republici Hrvatskoj, a to će biti puno lakše uz Vašu pomoć.

Foto natječaj će se održavati u razdoblju od 1.ožujka do 7.travnja 2017godine.

Natječajem želimo potaknuti mlade umjetnike/amatere da sami stvaraju i razmišljaju o detaljima svojih županija, kao destinacijama koje osim svojih ljepota nude i zanimljive sadržaje prilagođene objavljivanju u novim medijima.

Fotografije se dodjeljuju u tri kategorije: najbolja fotografija prema broju dijeljenja, najbolja fotografija prema broju lajkova te najbolja fotografija prema izboru stručnog žirija.

Stručni žiri  čine kolegice Martina Brautović, voditeljica Odsjeka za odnose s javnošću Ureda župana Zagrebačke županije i Sandra Pinjuh, zamjenica predstojnika Ureda župana Vukovarsko-srijemske županije te profesionalna fotografkinja Mare Milin.

Fotografije moraju biti snimljene isključivo na području Republike Hrvatske, a svaki autor/autorica može poslati do tri fotografije. Fotografije možete predati isključivo online, putem naše Facebook aplikacije kojoj možete pristupiti putem službene Facebook stranice Hrvatske zajednice županija. Fotografije mogu imati minimalne korekcije u vidu poravnanja, izrezivanja, oblikovanja ruba fotografije, kontrasta i boja.

Ovogodišnja novost je Instagram profil volimsvojuzupaniju, a aktualnosti vezane uz natječaj najlakše je popratiti koristeći hashtagove #volimsvojuzupaniju i #hrvatskazajednicazupanija.

Najbolje fotografije u kategoriji „najbolja fotografija prema broju dijeljenja“, „najbolja fotografija prema broju lajkova“ te „najbolja fotografija prema mišljenju stručnog žirija“ osvajaju vrijednu nagradu – Samsung Galaxy Tab A 10.1 U kategoriji najboljih fotografija prema mišljenju žirija bit će dodijeljene nagrade od 2. – 15. mjesta. Druga nagrada jest  foto monografija „Skriveni biseri hrvatskih županija“ i poklon paket Zajednice u vrijednosti od 200 kuna, a treća nagrada jest foto monografija „Skriveni biseri hrvatskih županija“ i poklon paket Zajednice u vrijednosti od 100 kuna.

Natjecatelji od 4. do 15. mjesta osvajaju foto monografiju „Skriveni biseri hrvatskih županija“.

Fotografije prikupljene putem natječaja Hrvatska zajednica županija koristit će isključivo u promotivne svrhe: objava na Facebooku Hrvatske zajednice županija, objava na internetskoj stranici Hrvatske zajednice županija, objava na službenim stranicama hrvatskih županija, organizacija izložbi fotografija te izrada ilustrativnih fotografija.

Svi detalji, kao i uvjeti predaje fotografija objavljeni su na službenoj internetskoj i Facebook stranici Hrvatske zajednice županija.

Ukratko
Booksači
30.11.2016. 14:14
INTERLIBER 2016.
12. studenoga 2016. nekolicina nas Booksača posjetila je Interliber, međunarodni sajam knjiga. I ove godine ljubitelje knjiga dočekali su puni paviljoni 5 i 6, mnoštvo novih naslova, razgovori s autorima uz potpisivanje knjiga, susreti nakladnika iz mnogih država, nagradne igre i brojne nagrade kao i mnogo popusta i akcija. Program izlaganja bio je šarolik i bogat svim vrstama literatura, počevši od dječje do beletristike, od novina i časopisa pa sve do stručne literature, monografija i rječnika.

29.11.2016. 17:46
BOOKSAČI (ILI NOKAUT NEČITANOSTI)
25. studenoga 2016. godine prvi se put sastala grupa danas rijetkih ljudi. Skupina koja još uvijek, u ovom sve više tehnološkom svijetu, voli i cijeni čitanje knjiga. Takozvani „BOOKSAČI“ udružili su se pod vodstvom profesorice Goge i naše predsjednice Matee Kovačević, kako bi se borili protiv nenačitanosti te poticali što više ljudi na čitanje.    Lea Anđelković, Gabriela Eva Barišić, Magdalena Lacić, Lorena Matun, Nikola Pleše, Lucija Poturić, Tin Šaban i Anamarija Štimac prvi su osnovali grupu i napravili plan i program aktivnosti. Na prvi pogled ne činimo se toliko sličnima no imamo jednu stvar koja nam je svima zajednička. Kad čitamo, ne vidimo samo slova na papiru.  Vidimo svjetove, ljude, nemoguće i nezamislive stvari kako se odvijaju upravo pred našim očima. Nama je čitanje kao putovanje u drugu dimenziju.  Povezujemo se  s radnjom knjige i provodimo dio života u njoj.

01.02.2017. 16:16
Vremenik pisanih provjera 2. obrazovno razdoblje
Vremenik pisanih provjera drugo obrazovno razdoblje

20.09.2016. 15:08
Vremenik pisanih provjera
Vremenik pisanih provjera za prvo obrazovno razdoblje

20.09.2016. 13:36
Odgovaranje po dogovoru za sportaše
Potrebna je potvrda Hrvatskog nacionalnog saveza tog sporta , te molba Nastavničkom vijeću kako bi učenik ostvario odgovaranje po dogovoru. Dokumente je potrebno predati u tajništvo škole, te će se na slijedećem nastavničkom vijeću odlučiti o ishodu.